foci eb 2024 nemetorszag

Sajnos tegnap az angolok nem tudnák megverni a szlovéneket, így újra elő kell vegyük a kockás füzetünket, és számolgatni, hogy hogyan juthatnánk tovább. Szerencsére úgy néz ki, hogy van remény! Ám Csehországnak nem szabad kevés góllal megvernie Törökországot, és Grúziának Portugáliát. Portugália már továbbjutott a csoportból, és elképzelhető, hogy tartalékolnak, ám a vereségre azért szerencsére kevés esély van, így főleg Csehországon múlik a sorsunk.

Csehország – Törökország tippek

A törökök bár jobban kezdték a tornát, mint a csehek, de még egy erős hajrával továbbjuthatnak ők is. Magyarország kárára. A cseh szurkolók feltehetőleg többen lesznek a mérkőzésen, hiszen nem kell túl messzire utazzanak, így akár korai lélektani fölénybe is kerülhet Csehország. Ám, ha a csapatok formáját nézzük, akkor talán két hasonló erősségű válogatott találkozik egymással.

Törökország 3-1-re megverte a grúzokat az első mérkőzésen, majd 3-0-ra kikaptak Portugáliától, úgy hogy még egy szerencsétlen öngólt is rúgtak. Akaydin és a kapus Bayindir nem értették meg egymást, így az előbbi hazaadása könnyedén gurult be a kapuba megduplázva ezzel a portugálok előnyét.

Portugália viszont nagyon szenvedett a csehek ellen, Provod a 62. percben még vezetéshez juttatta Csehországot, majd Hranac balszerencsés öngóljával egyenlített, és a 92. percben szerzett Conceicao góllal fordította meg a meccset az ibériai társaság.

Ezután Csehország nem bírt az újonc Grúziával, előbb kezezés miatt vettek el tőlük egy gólt, majd a félidő utolsó pillanatában büntetőből hátrányba is kerültek. A második félidőben a Bayer Leverkusennél nagyon jó idényt záró Schick talált be, így a két csapat végül 1-1-et játszott.

csehorszag- torokorszag tgcasino

A mérkőzés szorzóit elnézve talán a döntetlenre számítanak jobban a fogadóirodák, köztük a TG.Casino is. A csehek győzelmére 2,70-es, míg a török győzelemre 2,65-ös szorzót kapunk. A döntetlen így elég kedvező opció 3,25-ért.

A gólok tekintetében nehéz lenne megtippelni az ajánlat alapján, hogy mi várható, a reális lehetőség a 2 gól lenne az ajánlatot elnézve. Ez akár lehet 1-1 is!